Čuguna krāsnis: Jaunas zīņas un idejas lietošanai

Saņemiet trauks karstā un ļaut eļļas uzsūktu ar dzelzi. Čuguna ir iespējams vispopulārākais. Ja jūs izvēlaties izmantot čuguna jums vajadzētu runāt ar ārstu, pirms lietojat citas dzelzs preparātus. Lai sāktu ar, ja jums atrast savu čuguna ir jābūt attīrīta leju un atkārtoti garšvielām nav bailes. Aizstājot lielisku čuguna krāsniņas ir tikai dzīvoklis dārga.

Šīs krāsnis parasti izgatavoti no plāksnēm, kas ir pieskrūvē kopā. Iepazīšanās ar 1917, šie precīzi masveida krāsnis netiek parasti redzams. Go tiešsaistē un apskatīt vairāku dažādu antīko dzelzs plīts piegādātājiem, un esat pārliecināts, lai iegūtu pareizu plīts jums, pat ja tas ir ieteicams, lai pārliecinātos, tas iekļaujas jūsu budžetā, pirms jūs kārtībā. Tas ir iespējams saņemt daudzveidīgus vienlaikus iegādājoties šādas krāsnis Jūsu mājai. Patiesi pārsteidzošs lieta par pāris antīko dzelzs krāsnīm ir viņiem ir durvis, kas ir stikla paneļi. Standarta čuguna plīts var būt ļoti pricey, lai gan, pārbaudot tradicionālos krāsns cenas, darot uz tīmeklī jums parasti būs iespēja atklāt savu sevis kaut ko var iegādāties lielisku atlaidi.

Crawford krāsnis ir pieejami daudzi veidos. Keramikas krāsnis varētu absorbēt lielus siltuma un atbrīvot šo siltumu laikā ilgu laiku. Daudzi koka krāsnis ietver ūdens rezervuārus.

Krāsns ir jāturpina, lai saglabātu savu garšvielas, lai tas paliek nonstick un rūsa bezmaksas. Tas ir gudrs, lai no jauna sezona holandiešu krāsns pirms katras lietošanas. Izteiksme holandiešu krāsns ir izmantota vairāk nekā trīs simti gadu desmitus. Gadījumā, ja esat iegādājies holandiešu krāsns, jums ir saprast, ko lietas, kas darīt, pirms sākat vārīšanas tajā. Čuguna Holandiešu krāsnis ir rūpīgi jātīra, jo jūs nevarat izmantot ziepes.

Lūk, ko es zinu par čuguna krāsnis

Panna var pieprasīt atkārtoti garšvielas pēc tik neliela epizode no super-apkurei. Šīs pannas var arī tikt izmantoti uz virsmas krāsns vai krāsnī. Jums vajadzētu veikt šīs darbības, neskatoties iepriekš norūdījies pannas. Tāpēc nav pavārs pār lielāku siltumu, kad iestatāt kastrolītis uz plīts. Tātad, kad jūs saņemsiet jaunu kastrolītis, pāris zelta noteikumus, ir jāatceras. Ja youn’t ir čuguna kastrolītis, jums ir saņemt vienu. Vēl labāk, šodienas čuguna Skillets ietver pretpiedeguma pārklājumu.

Farberware Virtuves var dabūt par diezgan pieņemamām cenām. Partijās publikācijās, Le Crueset virtuves vērtēja kā visefektīvāko emaljētas čuguna Virtuves tirgū šodien. Jums būtu par Lookout par jaunu virtuves jūsu mājsaimniecības izmantošanu, tāpat kā pastāv vairāki veidi, ko piedāvā veidu, un daudzos dažādos cenu diapazonos. Emaljētas čuguna virtuves piederumi ražots ASV kopš noslēgšanas Otrā pasaules kara. Čuguna trauki, domājams, ir veselīgi, salīdzinot ar mūsdienu nav stick Virtuves. Pēc čuguna trauki ir pilnīgi brīvs no rūsas, tev sezonu šo augšu. Tur ir liels sortiments čuguna Virtuves tirgū pieejami.

idejas