Ko jūs zināt par patēriņa kredīta ziņojumu

patēriņa kredītuKredīta rādītājus var iegūt ievērojami ietekmēt patērētāja fiskālo eksistenci. ilgtermina krediti var palīdzēt noteikt tirdzniecības piedāvā, ka patērētāji saņem, piemēram, piedāvā maksājumu kartes. Tas ir tāpat komerciāli pieejami trešajām personām, kopā ar daudziem citiem kredītreitingu un modeļiem tirgū. Lai gan tas noteikti ir iespējams veikt desmitiem tūkstošu dolāru ar šīm metodēm, tas ir arī diezgan vienkārši darīt ilgstošu kaitējumu personas pašas kredīta ziņojumu, ja ir radīti kļūdas. Kamēr viss process apgalvojot kredīta score karti un turpmāko līdzsvaru nodošana ir diezgan vienkārša, akts pieskaroties ka kredīta score līnija var būt nedaudz grūtāk. Svarīgākais instruments bija pilnīgi bez maksas katru gadu kredīts ziņojums paredz dažādās valstīs, un vēlāk, federālo likumu.

Kad jūs pieteikties uz kredīta score card vai automašīnu aizdevumu, kreditors bieži pull jūsu kredīta score ziņojumu un atbilstošo kredīta score rezultātu no tikai vienā aģentūrā. Pozitīva informācija parasti paliek uz jūsu personīgo kredīta ziņojumu uz ilgāku laika periodu Kopumā kredīta kontiem, kas jūs esat, ko maksā kā vienojušies paliks jūsu personīgo kredīta ziņojumu līdz desmit gadu laikā. Tiem, kuri ir liegta kredītu un atbilst īpašiem nosacījumiem, jūs varētu arī tikt kvalificēti jāpievērš atlaidi vai bezmaksas kredīta ziņojumu. Cildinošs kredīta ziņojums neietver kredīta score rezultātu, kas būtu iegādājies. Lūdzu, ņemiet vērā, tas rezultāts, vienlaikus iekļaujot kredītu koeficientu, nav tas pats, kā rezultātu jūs saņemat no sava vidus valsts kredītu paziņošanas aģentūras, piemēram, FICOTM rezultāts. Esiet pārliecināti, ka piekļūt savu privāto patēriņa kredīta informāciju ir ierobežota.

Pēc bankrota, jums piemīt jaunu sākumu sans dažu vai visu savu parādu slogu. Turklāt, tā kā tur ir vairāk naudas iesaistīts, tur ir vairāk risku kreditoram. Ir jāuzskata par galīgo kūrorta parāda risinājumu. Tas ir atzīts šajā nozarē kā grūti pull jūsu kredīta rezultātu. Pārbaudiet Jūsu kredītu, ja jūs esat nolēmis ievērojamu pirkumu, piemēram, otrās mājas vai varbūt ievērojamu objektu īpašumu, darbojas kredīta score pārbaudi par sevi ir lieliska ideja.

Ziņojumā redzams, ka pieteikuma iesniedzējam ir slikta kredītu vēsture. Citiem vārdiem sakot, lai arī pieteikumu uz tieši tādu pašu banku no diviem klientiem dzīvoja unikālu valstīs var nonākt lūgumus divām kredītreitingu aģentūrām, pieteikumi no patērētājiem tajā pašā valstī, lai tieši tādā pašā bankā būs iespējams radīt pieprasījumus vienā kredītreitingu aģentūras. Nav svarīgi, cik kredīta rezultāts ziņošanas aģentūra var informēt trešo personu drošības iesaldēšana tika likts uz klienta kredīta rezultātu failus. Piemēram, Experian kredīta izmeklēšana ir apgrūtinošākas privātpersonām, tāpēc, kuru tie nevar viegli noņemt. Tā rezultātā, šādu kontu prasa ievērojamu daudzumu uzticību, un tādējādi ar ģimeni un maz mazo uzņēmumu darbiniekiem galvenokārt izmanto. Būtībā, daži dalībnieki strādā, lai piekļūt tieši to pašu mazliet kritisku informāciju, kam nav iespēju sinhronizēt savus lūgumus.

Cilvēka kredīts ziņojums ir būtiska daļa no indivīdu finanšu ikdienas dzīvē. Tikai jābūt uzmanīgiem, ka tas, iespējams, nav īsti notikt pa nakti, tas ir gatavojas veikt kādu laiku, esiet pacietīgi un uzsūkt to, kā izmantot jūsu kredīta ziņojumu, lai palīdzētu izvairīties no negatīvas finansiālas problēmas nākotnē. Pārskata aģentūra nav piedalījušies mūsu lēmumu un nespēj sniegt konkrētus iemeslus, kāpēc mēs esam liegta kredītu Jums personīgi. Ir grūti atrast praktisku risinājumu šo putru.